کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور

کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور

بهترین و معروف ترین مساجد را می توانید در تور سنگاپور جست وجو کنید. معماری این مساجد از فرهنگ و هنر  ترکی، فارسی، کشور های خاورمیانه ، طرح های کلاسیک اهالی شمال افریقا، سبک هندی، مالایی و مدرن الهام گرفته است. تمام مساجد سنگاپور با مقررات شورای اسلامی این کشور اداره میشوند و اکثریت مسلمانانی که در تور سنگاپور می بینید به این قوانین پایبند هستند. زیباترین مساجد جهان تنها در یک کشور متمرکز نشده اند؛ اما تعدادی از 10 مسجد برتر جهان را در تور سنگاپور میبینید. همین مساجد سبب شده اند که سفر به این کشور به عنوان کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور مشهور شود.


جست وجو و کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور


بازدید از مسجد سلطان در تور سنگاپور
مسجد سلطان پربازدیدترین مسجد در تور سنگاپور است که در خیابان مسقط، هسته مرکزی سنگاپور واقع شده است. ساخت و ساز این مسجد به اوایل سال 1824 باز میگردد. مناره و گنبد طلایی مسجد سلطان معماری خاصی دارند که سبب شده است تمام گردشگران در تور تحت تاثیر قرار بگیرند. برخلاف ظاهر مسجد فضای داخلی این مکان بسیار ساده است و سعی شده است معماری مکان اذهان نمازگزاران را منحرف نکند. مسجد سلطان به زیبایی در شب و در تور سنگاپور معروف است و بهترین زمان برای بازدید از آن خصوصا برای بازدیدکنندگان غیرمسلمان اوخر شب می باشد.
بازدید از مسجد عبدالغفور در تور سنگاپور
مسجد عبدالغفور یک مسجد زیبا و دوست داشتنی در محله هند کوچک در تور سنگاپور است. معماری مسجد ترکیبی از هنر و فرهنگ جنوب هند، معماری اروپایی و مغول است که در تور سنگاپور جلب توجه می کند. ویژگی های کلیدی معماری مسجد عبدالغفور گنبد مرکزی احاطه شده توسط مناره در بالای یک برج شش ضلعی، یک ساعت آفتابی در ورودی سالن نماز، شیشه های رنگی پنجره ها و کتیبه های خوشنویسی در مسجد می باشند.
همان طور که میبینید همه چیز در این کشور برای کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور آماده است؛ تنها کافی است جهت رزرو تور دست به کار شوید!