گشت و گذار در بهترین پارک های ملی با تور آفریقا جنوبی

گشت و گذار در بهترین پارک های ملی با تور آفریقا جنوبی

پیشینه حیات در قاره آفریقا به میلیون ها سال قبل بازمیگردد. حیات وحشی که در تور آفریقای جنوبی میبینید در جایگاه خود مثال نازدنی و بی همتا است. بیشه ها وجنگل هایی که در این منطقه از کره زمین توسعه یافته اند سبب رونق حیات در بخش های مختلف این قاره شده اند. بیشه زارهای آفریقای جنوبی آن قدر فراوان هستند که توریست ها در تور بتوانند از میان چندین انتخاب برای گشت وگذار در این پارک ها یک نمونه را به دلخواه در تور آفریقای جنوبی انتخاب نمایند. تنها 17 پارک ملی معروف و محبوب در تور آفریقا جنوبی شناخته شده است و پیش بینی میشود این آمار در آینده با جست وجو های بیشتر افزایش یابد. گشت و گذار در بهترین پارک های ملی با تور آفریقا از کارهای ضروری در طول سفر به این کشور می باشد. تجربه این گردش را از دست ندهید!

سفر و گشت و گذار در پارک های ملی با تور آفریقا جنوبی

 

پارک ملی فیل آدو در تور آفریقا جنوبی

سومین ذخیره فیل ها در جهان را در تور آفریقای جنوبی می توانید ببینید. علت این گستردگی تنوع پوشش گیاهی در پارک ملی آدو می باشد. تجربه اقامت در بزرگترین تپه ساحلی در نیمکره جنوبی زمین را می توانید با پارک آدو در تور آفریقا داشته باشید. گونه های اصلی بیشتری نظیر بوفالو، شیر، پلنگ و کرگدن و در بخش دریایی کوسه بزرگ سفید و نهنگ  نیز در این پارک دیده میشود.

پارک ملی  Augrabies  در تور آفریقا جنوبی

این پارک از زیباترین پارک هایی است که در تور آفریقا جنوبی میبینید و آبشار معروف Augrabies در آن قرار گرفته است. طول این آبشار در فواصل مختلف سال تغییر می کند؛ اما چنان ارتفاعی در فصل پاییز می یابد که صدای آبشار 56 متری آن از فرسنگ ها دورتر به گوش میرسد. این پارک ملی نهایتا به بخش دوم اقیانوس اطلس به واسطه آبشار خود منتهی می گردد.

صخره های شگفت انگیز با نقش های عجیب گشت وگذار در بهترین پارک های ملی با تور آفریقا را متفاوت تر کرده است.