آپارتمان های سافیتل دبی پالم

مشخصات هتل

نام انگلیسی Sofitel Dubai Palm Apartments
کشور تور امارات
شهر تور دبی
تعداد ستاره
آدرس The Palm Jumeirah, East Crescent Road, Palm Jumeirah, Dubai, United Arab Emirates
وب سایت
امکانات هتل زمین تنیس و نظافت روزانه و زمینه و امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و آبگرم و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان
توضيحات
آپارتمان های سافیتل دبی پالم

در آدرس پالم جمیرا، شرق هلال جاده، پالم جمیرا، دبی، امارات متحده عربی واقع شده است که یکی از هتل های کشور امارات می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در دبی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور دبی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان زمین تنیس و نظافت روزانه و زمینه و امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و آبگرم و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Sofitel Dubai Palm Apartments برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 3:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 25.14071983877627,55.13481259346008