د مرمره پرا

مشخصات هتل

نام انگلیسی The Marmara Pera
کشور تور ترکیه
شهر تور استانبول
تعداد ستاره
آدرس Mesrutiyet Cad. Tepebasi, Beyoglu, 34430 Istanbul, Turkey
وب سایت
امکانات هتل امکانات برای معلولین و دوستدار حیوانات و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و اتاق های خانوادگی و پارکینگ و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان
توضيحات
د مرمره پرا

در آدرس Mesrutiyet CAD. Tepebasi، بی اوغلو، 34،430 استانبول، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 4 ستاره رتبه بهتری به نسبت دیگر هتل های 4 ستاره می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در استانبول واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور استانبول دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان امکانات برای معلولین و دوستدار حیوانات و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و اتاق های خانوادگی و پارکینگ و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی The Marmara Pera برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 41.03119125325733,28.97408276796341