ریزورت راما کوش آداسی

مشخصات هتل

نام انگلیسی Ramada Resort Kusadasi & Golf
کشور تور ترکیه
شهر تور کوش آداسی
تعداد ستاره
آدرس Ramada Resort Kusadasi & Golf, Akyarlar Mevkii / Aydin, 09400 Kusadası, Turkey
وب سایت
امکانات هتل اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و رستوران و شاتل فرودگاه و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و آبگرم و وای فای رایگان و استخر سرپوشیده
توضيحات
ریزورت راما کوش آداسی

در آدرس رامادا ریزورت کوش آداسی از \u0026 amp؛ گلف، Akyarlar Mevkii / آیدین، 09،400 کوش آداسی، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در کوش آداسی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور کوش آداسی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و رستوران و شاتل فرودگاه و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و آبگرم و وای فای رایگان و استخر سرپوشیده را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Ramada Resort Kusadasi & Golf برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 37.88182160052105,27.26853311061859