فور پوینت بای شرایتون

مشخصات هتل

نام انگلیسی Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road
کشور تور امارات
شهر تور دبی
تعداد ستاره
آدرس Sheikh Zayed Road, Trade Center Area, Dubai, United Arab Emirates
وب سایت
امکانات هتل امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و رستوران و مرکز تناسب اندام و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان
توضيحات
فور پوینت بای شرایتون

در آدرس جاده شیخ زاید، مرکز تجارت منطقه، دبی، امارات متحده عربی واقع شده است که یکی از هتل های کشور امارات می باشد این هتل 4 ستاره در مقایسه با دیگر هتل های 4 ستاره رتبه چشم گیری ندارد و در صورتی که می خواهید در هزینه صرفه جویی کنید به هتل 3 ستاره با رتبه بالاتر بروید این هتل در دبی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور دبی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و رستوران و مرکز تناسب اندام و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 3:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 25.213971078261146,55.27618110179901