هتل آپارتمان اوکس لیوا هایتس

مشخصات هتل

نام انگلیسی Oaks Liwa Heights Hotel Apartments
کشور تور امارات
شهر تور دبی
تعداد ستاره نا مشخص
آدرس Cluster W, Al Sarayat Street, Jumeirah Lakes Towers, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, United Arab Emirates
وب سایت
امکانات هتل گلف (در عرض 2 مایل) و نظافت روزانه و زمینه و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و شاتل فرودگاه و استخر روباز و وای فای رایگان
توضيحات
هتل آپارتمان اوکس لیوا هایتس

در آدرس خوشه W، آل Sarayat خیابان، جمیرا دریاچه برج، جمیرا دریاچه برج، دبی، امارات متحده عربی واقع شده است که یکی از هتل های کشور امارات می باشد این هتل در دبی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور دبی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان گلف (در عرض 2 مایل) و نظافت روزانه و زمینه و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و پارکینگ رایگان و اتاق های خانوادگی و شاتل فرودگاه و استخر روباز و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Oaks Liwa Heights Hotel Apartments برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 25.077222691995242,55.15045523643494