هتل آیلند گولد سنتیدو

مشخصات هتل

نام انگلیسی Sentido Gold Island Hotel
کشور تور ترکیه
شهر تور آلانیا
تعداد ستاره
آدرس Turkler Mah, 07400 Avsallar, Turkey
وب سایت
امکانات هتل مرکز تناسب اندام و امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و رستوران و آبگرم و استخر سرپوشیده و شاتل فرودگاه و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان
توضيحات
هتل آیلند گولد سنتیدو

در آدرس TÜRKLER ماه، 07400 آوسالار، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در آلانیا واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور آلانیا دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان مرکز تناسب اندام و امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و رستوران و آبگرم و استخر سرپوشیده و شاتل فرودگاه و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Sentido Gold Island Hotel برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 36.60665491446684,31.776972949373885