هتل بیچ فرونت کوتابکس

مشخصات هتل

نام انگلیسی Kutabex Beachfront Hotel
کشور تور اندونزی
شهر تور بالی
تعداد ستاره
آدرس Jl. Pantai Kuta, Br. Pande Mas, 80361 Kuta, Indonesia
وب سایت
امکانات هتل امکانات برای معلولین و پارکینگ رایگان و اتاق غیر سیگاری و رستوران و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان و استخر روباز
توضيحات
هتل بیچ فرونت کوتابکس

در آدرس JL. Pantai کوتا، BR. پانده mas بیا، 80،361 Kuta، اندونزی واقع شده است که یکی از هتل های کشور اندونزی می باشد این هتل 3 ستاره در مقایسه با دیگر هتل های 3 ستاره رتبه مناسبی ندارد و در صورتی که در هزینه ها مشکلی ندارید به هتل های با رنک بالاتر دقت بفرمایید این هتل در بالی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور بالی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان امکانات برای معلولین و پارکینگ رایگان و اتاق غیر سیگاری و رستوران و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان و استخر روباز را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Kutabex Beachfront Hotel برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه -8.720065533969109,115.16950607299805