هتل د استونز

مشخصات هتل

نام انگلیسی The Stones Hotel - Legian Bali, Autograph Collection
کشور تور اندونزی
شهر تور بالی
تعداد ستاره
آدرس Jl. Raya Pantai Kuta, Banjar Legian Kelod, Legian Bali., 80361 Kuta, Indonesia
وب سایت
امکانات هتل امکانات برای معلولین و پارکینگ رایگان و اتاق غیر سیگاری و رستوران و مرکز تناسب اندام و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان و استخر روباز
توضيحات
هتل د استونز

در آدرس JL. رایا Pantai کوتا، بنجار Legian Kelod، Legian بالی.، 80361 Kuta، اندونزی واقع شده است که یکی از هتل های کشور اندونزی می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در بالی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور بالی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان امکانات برای معلولین و پارکینگ رایگان و اتاق غیر سیگاری و رستوران و مرکز تناسب اندام و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان و استخر روباز را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی The Stones Hotel - Legian Bali, Autograph Collection برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 3:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه -8.711472879878505,115.16735225915909