هتل رادسیون بلو استانبول

مشخصات هتل

نام انگلیسی Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul
کشور تور ترکیه
شهر تور استانبول
تعداد ستاره
آدرس E-5 Karayolu Yanyol No:20 Kucukcekmece, Kucukcekmece, 34295 Istanbul, Turkey
وب سایت
امکانات هتل نظافت روزانه و امکانات برای معلولین و دوستدار حیوانات و رستوران و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و پارکینگ رایگان و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان
توضيحات
هتل رادسیون بلو استانبول

در آدرس E-5 Karayolu Yanyol پلاک: 20 کوچکچکمجه، کوچکچکمجه، 34،295 استانبول، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در استانبول واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور استانبول دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان نظافت روزانه و امکانات برای معلولین و دوستدار حیوانات و رستوران و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و پارکینگ رایگان و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 41.00063389722425,28.802370429039