هتل ساحلی طلایی وون ریزورت

مشخصات هتل

نام انگلیسی VONRESORT Golden Coast - All Inclusive
کشور تور ترکیه
شهر تور آنتالیا
تعداد ستاره
آدرس Colakli Beldesi Manavgat, 07600 Side, Turkey
وب سایت
امکانات هتل امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و مرکز تناسب اندام و رستوران و آبگرم و شاتل فرودگاه و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان
توضيحات
هتل ساحلی طلایی وون ریزورت

در آدرس چولاکلی Beldesi ماناوگات، 07،600 جانبی، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 5 ستاره در مقایسه با باقی هتل های 5 ستاره رتبه خوبی ندارد در صورتی که در هزینه می خواهید صرفه جویی کنید به هتل 4 ستاره با رتبه بالاتر بروید این هتل در آنتالیا واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور آنتالیا دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و مرکز تناسب اندام و رستوران و آبگرم و شاتل فرودگاه و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی VONRESORT Golden Coast - All Inclusive برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 2:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 36.81792562766073,31.300966143608093