هتل فور سیزنز در بوسفور

مشخصات هتل

نام انگلیسی Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus
کشور تور ترکیه
شهر تور استانبول
تعداد ستاره
آدرس Ciragan Cad. No:28, Besiktas, Besiktas, 34349 Istanbul, Turkey
وب سایت
امکانات هتل امکانات برای معلولین و دوستدار حیوانات و رستوران و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و اتاق های خانوادگی و پارکینگ و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان
توضيحات
هتل فور سیزنز در بوسفور

هتل فور سیزنز در بوسفور در آدرس Ciragan CAD. 28، بشیکتاش، بشیکتاش، 34،349 استانبول، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد اگرچه این هتل در استانبول واقع شده با این حال بسیاری از مسافران از شهر های اطراف برای اقامت در طی تور استانبول خود به این هتل می آیند .

از مهمترین ویژگی های هتل فور سیزنز در بوسفور میتوان امکانات برای معلولین و دوستدار حیوانات و رستوران و اتاق غیر سیگاری و مرکز تناسب اندام و اتاق های خانوادگی و پارکینگ و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان را نام برد .

شما می توانید در صورتی که دراین هتل اقامت کردید با استفاده از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی به راحتی به همه نقاط شهر دسترسی پیدا کنید .در این هتل تمامی کارمندان حرفه ای و به کار خود آشنا هستند .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 3:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 12:00 PM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 41.043036788003654,29.011598825454712