هتل وومه دیلاکس

مشخصات هتل

نام انگلیسی Wome Deluxe Hotel - Halal All Inclusive
کشور تور ترکیه
شهر تور آلانیا
تعداد ستاره
آدرس İncekum Tabiat Parkı no : 2 Avsallar - Alanya, 07410 Avsallar, Turkey
وب سایت
امکانات هتل مرکز تناسب اندام و امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و رستوران و آبگرم و استخر سرپوشیده و شاتل فرودگاه و استخر روباز و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان
توضيحات
هتل وومه دیلاکس

در آدرس İncekum طبیعت Parkı NO: 2 آوسالار - آلانیا، 07،410 آوسالار، ترکیه واقع شده است که یکی از هتل های کشور ترکیه می باشد این هتل 5 ستاره در مقایسه با باقی هتل های 5 ستاره رتبه خوبی ندارد در صورتی که در هزینه می خواهید صرفه جویی کنید به هتل 4 ستاره با رتبه بالاتر بروید این هتل در آلانیا واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور آلانیا دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان مرکز تناسب اندام و امکانات برای معلولین و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و رستوران و آبگرم و استخر سرپوشیده و شاتل فرودگاه و استخر روباز و اتاق های خانوادگی و وای فای رایگان را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Wome Deluxe Hotel - Halal All Inclusive برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 11:00 AM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه 36.63139334197456,31.756330132484436