هتل یوما

مشخصات هتل

نام انگلیسی Uma by COMO Ubud
کشور تور اندونزی
شهر تور بالی
تعداد ستاره
آدرس Jl. Raya Sanggingan, Banjar Lungsiakan, Kedewatan, Bali, 80571 Ubud, Indonesia
وب سایت
امکانات هتل زمینه و مرکز تناسب اندام و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و رستوران و اتاق های خانوادگی و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان و استخر روباز
توضيحات
هتل یوما

در آدرس JL. رایا Sanggingan، بنجار Lungsiakan، Kedewatan، بالی، 80،571 یوبود، اندونزی واقع شده است که یکی از هتل های کشور اندونزی می باشد این هتل 5 ستاره بسیار لوکس می باشد و با توجه به نقدها برای اقامت مناسب می باشد این هتل در بالی واقع شده است که شهری بسیار توریستی می باشد و مسافران خود را با توجه به امکاناتش در تور بالی دارد .

از مهمترین ویژگی های میتوان زمینه و مرکز تناسب اندام و اتاق غیر سیگاری و پارکینگ رایگان و رستوران و اتاق های خانوادگی و آبگرم و شاتل فرودگاه و وای فای رایگان و استخر روباز را نام برد .

جهت دسترسی به مناطق دیگر شهر از وسایل نقلیه عمومی و یا تاکسی موجود در اطراف هتل استفاده کنید . در صورتی که امکانات و هزینه ی Uma by COMO Ubud برای شما مناسب بود این مکان را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است اتاق ها در ساعت 2:00 PM به مسافر تحویل داده شده و در ساعت 11:00 AM از مسافر تحویل گرفته میشود که به شما زمان کافی برای آماده کردن و بسته بندی چمدان ها را میدهد.

نقشه -8.491886800337676,115.25380253791809